Extra

Romská miss 2014

Hlasujte pro první českou Romskou miss! Máme dvě velké favoritky. První je Michaela Danielová a druhou je Miroslava Pikolová. Kdo vyhraje? Hlasujte a podpořte nejkrásnější !!!

Hlasujte : Romská Miss 2014

Která slečna se Vám zdá nejkrásnější ? Hlasujte !!!

romska-miss-2014-a

Organizátoři soutěže nemohli uvěřit, že právě Michaela má nejvíce hlasů. Mnoho posměváčků ji právě vystřelilo na přední příčku žebříčku. Zřejmě proto, protože patří mezi „méně hezké“ v porovnání s ostatními soutěžícími. Nicméně, pokud Michaela skutečně existuje a přihlásila se do soutěže vyhrát opravdu může. A podle jejího facebookového profilu skutečně existuje a své prozatímní prvenství si náležitě užívá.
„Chci podekovat vsem co mi davaji hlasy a fandi mi dekuji moc vam moc moc z celeho srdce ja jsem se dala do souteze jen ze srandy ale jsem normalni holka nepretvaruji se jsem takova jaka jsem a jsem ze sebou spokojena nezalezi mi na vzhledu mno trochu snad muzu vypadat k svetu ale to dobre mam hlavne uvnitr a ty kdo to hodnoti vzhledove tak at se podiva a zamysli se co ma uvnitr mam rada uprimnost a laskavost a tak vsechno dobre dohromady vazne vsem mooooc dekuji“ napsala na facebookový profil.

Míšo, i my Ti fandíme, posíláme hlas a doufáme, že jakékoliv ženské soutěže nebudou jen o kráse, ale o tom, jaký je člověk uvnitř, jakou má povahu a jak se chová k druhým !!!! Pokud by organizátoři přesto Míšu ze soutěže vyškrkli, strhla by se velká lavina nevole a na první místě by skončila Miroslava Pikolová.

Podívejte se i na Romská miss 2014 – Michaela Danielová fotky facebook

««« Předchozí text: Šokující SMSky 1 Následující text: Vysvědčení formulář 2014 jak si vyrobit sám »»»

Admin | 4. 1. 2014 So 22.26 | aktuální informace, 2014 | trvalý odkaz | | 2069x

Komentáře k textu

-

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|